Co nabízíme

Pečivo Alrichovy pekárny, Koláčkovy pekárny (prodejna Braník), čerstvý kváskový žitný chléb, produkty z celozrnné mouky (pečivo, šátečky, dorty, zákusky, makový závin, veganskou pizzu, pizza rohlík).

Vegetariánské potraviny

Široká nabídka obilovin, luštěnin, kaší, celozrnných těstovin, obilných nápojů. Dále nabízíme chlazené vegetariánské výrobky jako tofu, tempeh, alternativní náhražky masa (Robi, Klaso, Seitan), sojové jogurty, rýžové deserty, sojanézy, sojové uzeniny, rostlinné pomazánky, humus.

Bezlepkové potraviny

Nabízíme potraviny pro celiaky – balené trvanlivé pečivo, směsi na pečení, těstoviny, cereálie, sladkosti. Je možné si objednat čerstvý bezlepkový chléb.

Superpotraviny

Superpotraviny s mimořádnými nutričními vlastnostmi výrazně podporující naše celkové zdraví. Jsou nabité vitamíny, minerály a stopovými prvky, jež mohou významně ovlivnit naše zdraví a psychickou pohodu. Nabízíme např. nepražené kakao nebo kakaové boby, chia semínka, Acai, Macu, Lucumu, Baobab, Konopný protein, včelí pyl, naklíčená semínka a mnoho další.

Ekodrogerie

Ekologická drogerie na běžný úklid, praní, mytí a čištění. Jedná se o přípravky vyrobené ne z ropy ale na rostlinné a minerální bázi, bez fosfátů, enzymů, bělidel, optických zjasňovačů a konzervačních látek. Výrobky jsou díky svémů složení šetrné k lidské pokožce a jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, nejsou testované na zvířatech.

Raw food

Raw food označuje potraviny, které nejsou tepelně ani chemicky upravované. Vychází se z poznatků, že jakákoliv tepelná úprava nebo průmyslové zpracování ničí výživné hodnoty, mění strukturu molekul a ty se pak stávají nejenže nezdravými, ale mnohdy i toxickými a karcinogenními. Raw food jsou potraviny plné vitamínů, minerálů, aktivních enzymů a kvalitních živin.

Ovoce a zelenina

Jednou týdně možnost odběru předem objednaného sortimentu z farmy pana Antuška. Zboží možno objednávat na stránkách dodavatele: Bedýnky ze zahrady